Mburucuya Bus Station
Vertrekpunt | Bestemming | Vertrek | Aankomst |
Mburucuya Bus Station | Terminal de Corrientes | 04:45 | 04:47 |
Mburucuya Bus Station | Saladas | 04:45 | 04:45 |
Mburucuya Bus Station | Retiro Bus Station | 18:00 | 18:13 |
Mburucuya Bus Station | Retiro Bus Station | 18:00 | 18:13 |
Mburucuya Bus Station | El Motivo El Talar | 18:00 | 18:12 |
Mburucuya Bus Station | El Motivo El Talar | 18:00 | 18:12 |
Type | Naam | km |
bus | Manantiales Bus Station | 19.0 |
bus | Santa Rosa Acceso | 26.7 |
bus | Pago de los Deseos | 27.8 |